ZAOPATRZENIE W KOREAŃSKIE OGNIWA
LG 21700-M52VT · wizualizacja katalogowa

Wizualizacja katalogowa modelu wspomagana AI. Poproś o zdjęcia rzeczywistej partii.

LG ENERGY SOLUTION · Seria 21700

LG 21700-M52VT

Ogniwo energetyczne 21700 z określonym zakresem napięcia eksploatacyjnego

Energia referencyjna18.73Wh znamionowo

Nazwa pliku zawiera V2, lecz nieostateczny dokument podaje Rev. 1 z 2023-12-19. M52VT pozostaje oddzielony od M52V. Cykle eksploatacyjne wykorzystują 4.1–2.85V według dostarczonej specyfikacji.

Omów model na WhatsApp ↗

Dla OEM, producentów pakietów akumulatorowych i odbiorców przemysłowych.

PRZEGLĄD MODELU

LG 21700-M52VT — Dobór i zaopatrzenie

LG 21700-M52VT to cylindryczne ogniwo litowo-jonowe 21700. Dostarczony dokument podaje wartość znamionową 18.73Wh. Nazwa pliku zawiera V2, lecz nieostateczny dokument podaje Rev. 1 z 2023-12-19. M52VT pozostaje oddzielony od M52V. Cykle eksploatacyjne wykorzystują 4.1–2.85V według dostarczonej specyfikacji.

Do kwalifikacji pakietu sprawdź ładowanie, obciążenia ciągłe i szczytowe, luzy, ochronę i temperatury według właściwej specyfikacji. Podobny format cylindryczny nie oznacza zamienności.

Aby uzyskać wycenę modelu, podaj ilości próbek i produkcji, miejsce dostawy oraz wymagane dokumenty. Źródło: 2023-LSD-MBD-b00042, INR21700M52VT, Rev. 1, 2023-12-19, strony 5–9. Treść dokumentu ma pierwszeństwo przed nazwą pliku V2.

ODNIESIENIE TECHNICZNE

Dane techniczne i warunki pracy

Czytaj każdą wartość razem z warunkami badania. Potwierdź właściwą rewizję przed zatwierdzeniem projektu.

Model / kod katalogowyLG 21700-M52VT
Format ogniwaSeria 21700
Energia znamionowa18.73Wh; ładowanie 1.5A → 4.20V / 50mA prąd zakończenia ładowania, rozładowanie 1A → 2.50V @ 25°C
Energia minimalna18.34Wh w tych samych warunkach pomiaru energii
Napięcie znamionowe3.69V
Referencyjna wartość C-rate1C = 5000mA; podstawa prądu testowego, a nie gwarantowana pojemność znamionowa
Zakres napięcia pomiaru energii4.20–2.50V
Użyteczny zakres napięcia cykli eksploatacyjnych4.10–2.85V; punkty dokumentu źródłowego 2.4, 2.6 i 4.2.4
Maksymalny prąd ładowania według temperatury otoczenia1500mA @ 0–25°C; 3500mA @ 25–45°C
Maksymalny prąd rozładowania według temperatury otoczenia2500mA @ −20–10°C; 15000mA @ 10–25°C; 7500mA @ 25–55°C; przestrzegać limitów temperatury i napięcia
Temperatura pracy (otoczenie)Ładowanie: 0–45°C; rozładowanie: −20–55°C
Limity temperatury powierzchni ogniwa dla BMUPoniżej 50°C przy ładowaniu i 70°C przy rozładowaniu
WymiaryŚrednica ≤21.44mm; wysokość ≤71.00mm
Masa67.7 ± 1.0g, ogniwo z koszulką
Trwałość — zakres napięcia podczas eksploatacji≥86% energia początkowa @ 500 cykli; ładowanie 1.5A → 4.1V / 250mA prąd zakończenia ładowania; rozładowanie 2.5A → 2.85V; 25°C; przerwa 10min / 20min
Trwałość — dodatkowy test laboratoryjny≥75% energia początkowa @ 500 cykli; ładowanie 2.5A → 4.2V / 250mA prąd zakończenia ładowania; rozładowanie 5A → 2.5V; 25°C; przerwa 10min / 20min. Nie zastępuje określonego zakresu napięcia eksploatacyjnego.
Uwaga o zakończeniu ładowaniaPunkt 4.1.1 stosuje 250mA; punkty pomiaru energii 2.1 / 4.1.3 stosują 50mA. Dopasuj warunek zakończenia ładowania do wskazanego pomiaru.
Podstawa specyfikacji

Odniesienie techniczne: 2023-LSD-MBD-b00042, INR21700M52VT, Rev. 1, 2023-12-19, strony 5–9. Treść dokumentu ma pierwszeństwo przed nazwą pliku V2. Przed zatwierdzeniem projektu potwierdź rewizję i oferowaną partię. Tutaj podsumowano źródło; nie udostępnia się go do publicznego pobrania PDF.

PRZEGLĄD ZASTOSOWAŃ

Co sprawdzić dla pakietu

Ocena pakietów OEM

Porównaj energię użyteczną przy obciążeniu, tolerancje uchwytu, szyny i ograniczenia zależne od temperatury.

  • Energia i obciążenie: energia użyteczna, prąd ciągły, czas szczytów i możliwości ładowania.
  • Dopasowanie mechaniczne i termiczne: dokładny rysunek, połączenia, temperatura obudowy i chłodzenie.
  • Kwalifikacja: plan badań gotowego urządzenia obejmujący zabezpieczenia i wymagane zatwierdzenia.

DOKUMENTY ZAKUPOWE

Karta katalogowa, identyfikowalność i certyfikaty

Poproś o specyfikację i rysunek dla oferowanej partii. Jeśli potrzebujesz podsumowania UN 38.3, SDS lub określonego certyfikatu, zaznacz to w zapytaniu.

PYTANIA KUPUJĄCYCH

Przed zamówieniem

Czy to ogniwo nadaje się do mojego zastosowania?

Porównaj energię pod obciążeniem, tolerancje uchwytu, szyny i limity termiczne. Zastosowania to punkty wyjścia oceny, nie potwierdzenie zatwierdzenia tego ogniwa przez OEM.

Czy otrzymam kartę LG 21700-M52VT?

Tak – podaj pełny kod i wymagania. Przeanalizujemy właściwą specyfikację i dostępne dokumenty. Wartości wstępne wymagają potwierdzenia przed zatwierdzeniem produkcji.

Jaka jest cena hurtowa, MOQ i termin dostawy?

Wycena zależy od modelu, ilości, dostępnej partii i miejsca dostawy. Podaj zapotrzebowanie na próbki i planowaną produkcję, aby uwzględnić harmonogram.

Jakie dokumenty powinny towarzyszyć zamówieniu?

Poproś o właściwą rewizję, identyfikację partii, SDS, podsumowanie UN 38.3 i wymagane na rynku certyfikaty modelu. Dokumenty ogniwa nie zastępują zatwierdzenia gotowego pakietu ani urządzenia.