ZAOPATRZENIE W KOREAŃSKIE OGNIWA
LG 21700-M52V · ogniwo akumulatorowe 21700

Wygląd produktu służy identyfikacji modelu.

LG ENERGY SOLUTION · Seria 21700

LG 21700-M52V

Ogniwo energetyczne 21700 z limitami prądu zależnymi od temperatury

Pojemność / format18.34Wh minimalnie

Specyfikacja promocyjna Rev. 3 usunęła energię znamionową. Podstawa testowa 1C = 5A nie jest gwarantowaną pojemnością znamionową. Dokumenty M52V i M52VT nie są automatycznie zamienne.

Omów model na WhatsApp ↗

Dla OEM, producentów pakietów akumulatorowych i odbiorców przemysłowych.

PRZEGLĄD MODELU

LG 21700-M52V — Dobór i zaopatrzenie

LG INR21700 M52V ma w dokumencie Rev. 3 energię minimalną 18.34Wh przy napięciu znamionowym 3.69V. Pomiar po ładowaniu 1.5A do 4.2V z zakończeniem 50mA i rozładowaniu 1A do 2.5V przy 25°C. Zakres testu cyklicznego 4.1–2.85V różni się od testu energii i musi być rozróżniany przy porównywaniu pakietów.

Dla pakietu 21700 podaj układ szeregowy/równoległy, obciążenie ciągłe i harmonogram ładowania. Sprawdź temperatury w cyklach i krótkich szczytach, aby porównać modele i zaplanować kwalifikację próbek.

BK Energy może omówić hurtowe dostawy LG 21700-M52V z działem zakupów. Podaj ilość próbek, planowaną produkcję, miejsce dostawy i dokumenty zatwierdzenia dostawcy, aby oferta obejmowała wymagania techniczne i handlowe.

ODNIESIENIE TECHNICZNE

Dane techniczne i warunki pracy

Czytaj każdą wartość razem z warunkami badania. Potwierdź właściwą rewizję przed zatwierdzeniem projektu.

ModelLG INR21700 M52V
Energia minimalna18.34Wh; 1A rozładowanie → 2.5V po określonym ładowaniu do testu energii
Napięcie znamionowe3.69V
Podstawa prądu testowego1C = 5000mA; nie gwarantuje pojemności znamionowej
Ładowanie standardowe / ładowanie do pomiaru energii1.5A CC-CV → 4.2V; standardowe zakończenie ładowania 250mA; zakończenie ładowania w teście energii 50mA
Maksymalny prąd ładowania według temperatury otoczenia0–25°C: 1.5A; 25–45°C: 3.5A
Maksymalny prąd rozładowania według temperatury otoczenia−20–10°C: 2.5A; 10–25°C: 15A; 25–55°C: 7.5A
Granice temperaturyŁadowanie otoczenie 0–45°C / powierzchnia 50°C; rozładowanie otoczenie −20–55°C / powierzchnia 70°C
WymiaryŚrednica ≤21.15mm; wysokość ≤70.60mm
Masa bez koszulki67.4 ± 1g
Rezystancja AC / DCAC 14.5 ± 6mΩ @ 1kHz; DC 24 ± 6mΩ @ 50% SOC, 0.5C przez 10s, 25°C, bez wyprowadzeń
Referencyjne dane cyklowania≥86% energia początkowa po 500 cykli, w określonym teście
Warunki testu cyklicznego1.5A ładowanie → 4.1V / 250mA prąd zakończenia ładowania; 10 min przerwa; 2.5A rozładowanie → 2.85V; 20 min przerwa; 25°C
Podstawa specyfikacji

Dostarczona specyfikacja promocyjna LG Energy Solution INR21700 M52V, 2021-LSD-MBD-b00034, Rev. 3, 2023-09-08. Dane promocyjne nie są ostateczną wersją inżynierską. Potwierdź limity prądu i rewizję oferowanej partii.

PRZEGLĄD ZASTOSOWAŃ

Co sprawdzić dla pakietu

Projektowanie pakietów 21700Zaopatrzenie dla urządzeń mobilnych

Porównaj energię użyteczną przy obciążeniu, tolerancje uchwytu, szyny i ograniczenia zależne od temperatury.

  • Energia i obciążenie: energia użyteczna, prąd ciągły, czas szczytów i możliwości ładowania.
  • Dopasowanie mechaniczne i termiczne: dokładny rysunek, połączenia, temperatura obudowy i chłodzenie.
  • Kwalifikacja: plan badań gotowego urządzenia obejmujący zabezpieczenia i wymagane zatwierdzenia.

DOKUMENTY ZAKUPOWE

Karta katalogowa, identyfikowalność i certyfikaty

Poproś o specyfikację i rysunek dla oferowanej partii. Jeśli potrzebujesz podsumowania UN 38.3, SDS lub określonego certyfikatu, zaznacz to w zapytaniu.

PYTANIA KUPUJĄCYCH

Przed zamówieniem

Czy to ogniwo nadaje się do mojego zastosowania?

Porównaj energię pod obciążeniem, tolerancje uchwytu, szyny i limity termiczne. Zastosowania to punkty wyjścia oceny, nie potwierdzenie zatwierdzenia tego ogniwa przez OEM.

Czy otrzymam kartę LG 21700-M52V?

Tak – podaj pełny kod i wymagania. Przeanalizujemy właściwą specyfikację i dostępne dokumenty. Wartości wstępne wymagają potwierdzenia przed zatwierdzeniem produkcji.

Jaka jest cena hurtowa, MOQ i termin dostawy?

Wycena zależy od modelu, ilości, dostępnej partii i miejsca dostawy. Podaj zapotrzebowanie na próbki i planowaną produkcję, aby uwzględnić harmonogram.

Jakie dokumenty powinny towarzyszyć zamówieniu?

Poproś o właściwą rewizję, identyfikację partii, SDS, podsumowanie UN 38.3 i wymagane na rynku certyfikaty modelu. Dokumenty ogniwa nie zastępują zatwierdzenia gotowego pakietu ani urządzenia.