
Ilustracja katalogowa wygenerowana przez AI; poproś o zdjęcia i identyfikację oferowanej partii.
LG ENERGY SOLUTION · Seria 21700
LG 21700-M64T
Projekt ogniwa energetycznego 21700 do oceny pakietów LEV / rowerów elektrycznych
Wyłącznie projekt promocyjny. Źródło zawiera niespójne maksymalne prądy i oznaczenia testów cyklicznych; przed akceptacją techniczną potwierdź rewizję producenta. M64T to odrębny model, inny niż M52VT i M64.
Omów model na WhatsApp ↗Dla OEM, producentów pakietów akumulatorowych i odbiorców przemysłowych.
PRZEGLĄD MODELU
LG 21700-M64T — Dobór i zaopatrzenie
LG 21700-M64T to cylindryczne ogniwo litowo-jonowe wielokrotnego ładowania. Projekt promocyjny podaje energię znamionową 22.8Wh i napięcie znamionowe 3.54V do LEV (rowerów elektrycznych).
Wyłącznie projekt promocyjny. Źródło zawiera niespójne maksymalne prądy i oznaczenia testów cyklicznych; przed akceptacją techniczną potwierdź rewizję producenta. M64T to odrębny model, inny niż M52VT i M64.
Źródło: 2025-LSD-MBD-b00026, INR21700M64T, Rev. 0, 2025-10-17; nieostateczny projekt promocyjny. Podsumowanie nie zastępuje zatwierdzonej specyfikacji. Projekt nie jest udostępniany do publicznego pobrania PDF.
ODNIESIENIE TECHNICZNE
Dane techniczne i warunki pracy
Czytaj każdą wartość razem z warunkami badania. Potwierdź właściwą rewizję przed zatwierdzeniem projektu.
| Model / kod katalogowy | LG 21700-M64T |
|---|---|
| Format ogniwa | Seria 21700 |
| Energia znamionowa | 22.8Wh; CC/CV ładowanie 1250mA → 4.20V, 125mA prąd zakończenia ładowania; rozładowanie 1250mA → 2.50V @ 25°C; maksimum w pierwszych 10 cykli |
| Energia minimalna | 22.5Wh w tych samych warunkach pomiaru |
| Napięcie znamionowe | 3.54V |
| Referencyjna wartość C-rate | 1C = 6450mA; podstawa prądu testowego, nie odrębna deklaracja pojemności znamionowej |
| Ładowanie standardowe | 1250mA CC/CV → 4.20V; 125mA prąd zakończenia ładowania @ 25°C |
| Rozładowanie standardowe | 1250mA → 2.50V @ 25°C |
| Limity napięcia ładowania / rozładowania | 4.20V ładowanie; 2.50V próg końcowy rozładowania; zobacz warunki użytecznych cykli |
| Maksymalny prąd ładowania według temperatury otoczenia i powierzchni ogniwa | 1250mA @ 0–10°C; 4000mA @ 10–50°C; obowiązują oba warunki temperaturowe |
| Maksymalny prąd rozładowania według temperatury otoczenia | 15000mA przy 0–35°C; 12500mA przy 35–45°C; 9000mA przy 45–60°C. Wpis dla temperatur ujemnych jest niejasny w projekcie i nie przypisano mu tu wartości. |
| Uwaga o kwalifikacji przy maksymalnym prądzie | Tabela temperatury powierzchni projektu podaje 17500mA, a akapit objaśniający 12500mA. Nie deklaruje się bezwarunkowej pracy ciągłej 17.5A; potwierdź poprawioną rewizję i wszystkie zabezpieczenia napięciowe/temperaturowe. |
| Temperatura pracy (otoczenie) | Ładowanie: −5–50°C; rozładowanie: −20–60°C. To zakresy pracy, a nie zgoda na dowolny prąd przy każdej temperaturze. |
| Limity temperatury powierzchni ogniwa dla BMU | Utrzymywać poniżej 50°C przy ładowaniu i 70°C przy rozładowaniu; po osiągnięciu limitu rozładowania wznowić tylko poniżej 50°C. |
| Średnica | 21.15–21.55mm, zgodnie z projektem rysunku |
| Wysokość | Od góry do podstawy: 70.45–70.85mm; od kołnierza do podstawy: 70.00–70.30mm |
| Masa | 74.0 ± 1g, bez koszulki i podkładki |
| Początkowa impedancja prądu przemiennego | <13mΩ @ 1kHz po standardowym ładowaniu |
| Początkowa impedancja DC | <18mΩ; 50% SOC, 6A/1A/6A sekwencja impulsów @ 25°C, punkt dokumentu źródłowego 4.2.2 |
| Referencyjny test cykliczny | Energia odzyskana ≥80% z 22.5Wh po 500 cyklach; tekst warunków podaje ładowanie 4000mA do 4.20V / koniec 100mA, rozładowanie 7500mA do 2.50V przy 25°C; przerwę do poniżej 30°C i dłuższą niż 300s. Nagłówek podaje 2.7A/7.5A i wymaga wyjaśnienia. |
| Deklarowane zastosowanie | LEV (rower elektryczny); inne zastosowania wymagają potwierdzenia producenta |
Podstawa specyfikacji
Odniesienie techniczne: 2025-LSD-MBD-b00026, INR21700M64T, Rev. 0, 2025-10-17; nieostateczny projekt promocyjny. Wyłącznie projekt promocyjny. Źródło zawiera niespójne maksymalne prądy i oznaczenia testów cyklicznych; przed akceptacją techniczną potwierdź rewizję producenta. M64T to odrębny model, inny niż M52VT i M64.
PRZEGLĄD ZASTOSOWAŃ
Co sprawdzić dla pakietu
Projekt wskazuje zastosowanie LEV (rower elektryczny). Przed oceną innych zastosowań uzyskaj zgodę producenta; używaj wyłącznie w zaprojektowanym pakiecie z zabezpieczeniami.
- Energia i obciążenie: energia użyteczna, prąd ciągły, czas szczytów i możliwości ładowania.
- Dopasowanie mechaniczne i termiczne: dokładny rysunek, połączenia, temperatura obudowy i chłodzenie.
- Kwalifikacja: plan badań gotowego urządzenia obejmujący zabezpieczenia i wymagane zatwierdzenia.
DOKUMENTY ZAKUPOWE
Karta katalogowa, identyfikowalność i certyfikaty
Poproś o specyfikację i rysunek dla oferowanej partii. Jeśli potrzebujesz podsumowania UN 38.3, SDS lub określonego certyfikatu, zaznacz to w zapytaniu.
PYTANIA KUPUJĄCYCH
Przed zamówieniem
Czy to ogniwo nadaje się do mojego zastosowania?
Porównaj energię pod obciążeniem, tolerancje uchwytu, szyny i limity termiczne. Zastosowania to punkty wyjścia oceny, nie potwierdzenie zatwierdzenia tego ogniwa przez OEM.
Czy otrzymam kartę LG 21700-M52VT?
Tak – podaj pełny kod i wymagania. Przeanalizujemy właściwą specyfikację i dostępne dokumenty. Wartości wstępne wymagają potwierdzenia przed zatwierdzeniem produkcji.
Jaka jest cena hurtowa, MOQ i termin dostawy?
Wycena zależy od modelu, ilości, dostępnej partii i miejsca dostawy. Podaj zapotrzebowanie na próbki i planowaną produkcję, aby uwzględnić harmonogram.
Jakie dokumenty powinny towarzyszyć zamówieniu?
Poproś o właściwą rewizję, identyfikację partii, SDS, podsumowanie UN 38.3 i wymagane na rynku certyfikaty modelu. Dokumenty ogniwa nie zastępują zatwierdzenia gotowego pakietu ani urządzenia.



