
Wygląd produktu służy identyfikacji modelu.
LG ENERGY SOLUTION · Seria 18650
LG 18650-M32
Ogniwo energetyczne 18650 o pojemności 3200mAh
Nieostateczny materiał promocyjny. 10A to szczyt poniżej 10 sekund, nie rozładowanie ciągłe. Wynik 1000 cykli dotyczy ograniczonego zakresu 4.1–3.0V.
Omów model na WhatsApp ↗Dla OEM, producentów pakietów akumulatorowych i odbiorców przemysłowych.
PRZEGLĄD MODELU
LG 18650-M32 — Dobór i zaopatrzenie
LG M32 o pojemności nominalnej 3200mAh ogniwo akumulatorowe 18650 z minimalną pojemnością 3100mAh i napięciem 3.69V według specyfikacji promocyjnej. Limity zależą od temperatury: 6A ciągle przy 10–25°C, a 10A to szczyt poniżej dziesięciu sekund. Dla robotów koszących i przenośnych przyrządów porównaj powtarzalne obciążenia i harmonogram ładowania z tymi warunkami. Dokument jest wstępny; przed zatwierdzeniem projektu lub wymagań zakupowych potwierdź ostateczną kartę LG M32.
Dla pakietu OEM podaj układ szeregowo-równoległy, obciążenie ciągłe, czas szczytów i harmonogram ładowania. Ułatwia to porównanie użytecznej energii, zachowania termicznego i ustawień zabezpieczeń. Kwalifikacja musi odnosić się do gotowego urządzenia, nie pojedynczego parametru.
BK Energy może omówić hurtowe dostawy LG 18650-M32 z działem zakupów. Podaj ilość próbek, planowaną produkcję, miejsce dostawy i dokumenty zatwierdzenia dostawcy, aby oferta obejmowała wymagania techniczne i handlowe.
Aktualizacja dostarczonej specyfikacji: PS-CY-INR18650M32-Promotion-V0, 2021-03-10, strony 5–9. Nieostateczny materiał promocyjny. 10A to szczyt poniżej 10 sekund, nie rozładowanie ciągłe. Wynik 1000 cykli dotyczy ograniczonego zakresu 4.1–3.0V.
ODNIESIENIE TECHNICZNE
Dane techniczne i warunki pracy
Czytaj każdą wartość razem z warunkami badania. Potwierdź właściwą rewizję przed zatwierdzeniem projektu.
| Model / kod katalogowy | LG 18650-M32 |
|---|---|
| Format ogniwa | Seria 18650 |
| Pojemność znamionowa | 3200mAh |
| Pojemność minimalna | 3100mAh |
| Napięcie znamionowe | 3.69V |
| Ładowanie standardowe | 1550mA CC/CV → 4.20V; 50mA prąd zakończenia ładowania; 25°C |
| Maksymalny prąd ładowania według temperatury otoczenia | 1550mA @ 0–10°C; 3100mA @ 10–50°C |
| Rozładowanie standardowe | 620mA → 2.50V; 25°C |
| Maksymalne rozładowanie ciągłe według temperatury otoczenia | 1550mA @ −20–10°C; 6000mA @ 10–25°C; 4650mA @ 25–60°C |
| Rozładowanie szczytowe | 10000mA przez mniej niż 10 sekund @ 0–60°C; nie jest znamionowym prądem ciągłym |
| Temperatura pracy (otoczenie) | Ładowanie: 0–50°C; rozładowanie: −20–60°C |
| Limity temperatury powierzchni ogniwa dla BMU | Poniżej 55°C przy ładowaniu i 70°C przy rozładowaniu |
| Wymiary | Średnica ≤18.4mm; wysokość ≤65.2mm |
| Masa | 45.0 ± 1.0g bez podkładki |
| Początkowa impedancja AC / DC | AC 23.5 ± 6mΩ @ 1kHz po standardowym ładowaniu; DC 30.5 ± 6mΩ zgodnie z punktem dokumentu źródłowego 4.2.2 warunki |
| Trwałość — 500 cykli | ≥70% pojemność początkowa; ładowanie 1550mA → 4.2V / 155mA prąd zakończenia ładowania; rozładowanie 1550mA → 2.75V; 25°C; przerwa 10min / 20min |
| Trwałość — 1000 cykli | ≥80% pojemność początkowa; ładowanie 960mA → 4.1V / 155mA prąd zakończenia ładowania; rozładowanie 1550mA → 3.0V; 25°C; przerwa 10min / 20min. |
Podstawa specyfikacji
Odniesienie techniczne: PS-CY-INR18650M32-Promotion-V0, 2021-03-10, strony 5–9. Przed zatwierdzeniem projektu potwierdź rewizję i oferowaną partię. Tutaj podsumowano źródło; nie udostępnia się go do publicznego pobrania PDF.
Zobacz źródło producenta ↗PRZEGLĄD ZASTOSOWAŃ
Co sprawdzić dla pakietu
W tych projektach porównaj obciążenie ciągłe, powtarzające się szczyty, nastawy ładowarki i zmierzone temperatury pakietu z dokładną rewizją ogniwa.
- Energia i obciążenie: energia użyteczna, prąd ciągły, czas szczytów i możliwości ładowania.
- Dopasowanie mechaniczne i termiczne: dokładny rysunek, połączenia, temperatura obudowy i chłodzenie.
- Kwalifikacja: plan badań gotowego urządzenia obejmujący zabezpieczenia i wymagane zatwierdzenia.
DOKUMENTY ZAKUPOWE
Karta katalogowa, identyfikowalność i certyfikaty
Poproś o specyfikację i rysunek dla oferowanej partii. Jeśli potrzebujesz podsumowania UN 38.3, SDS lub określonego certyfikatu, zaznacz to w zapytaniu.
PYTANIA KUPUJĄCYCH
Przed zamówieniem
Czy to ogniwo nadaje się do mojego zastosowania?
Porównaj obciążenie ciągłe, powtarzalne szczyty, ładowarkę i temperatury z dokładną rewizją. Nazwy zastosowań są punktem wyjścia do oceny, nie stwierdzeniem zatwierdzenia tego ogniwa przez OEM.
Czy otrzymam kartę LG 18650-M32?
Tak – podaj pełny kod i wymagania. Przeanalizujemy właściwą specyfikację i dostępne dokumenty. Wartości wstępne wymagają potwierdzenia przed zatwierdzeniem produkcji.
Jaka jest cena hurtowa, MOQ i termin dostawy?
Wycena zależy od modelu, ilości, dostępnej partii i miejsca dostawy. Podaj zapotrzebowanie na próbki i planowaną produkcję, aby uwzględnić harmonogram.
Jakie dokumenty powinny towarzyszyć zamówieniu?
Poproś o właściwą rewizję, identyfikację partii, SDS, podsumowanie UN 38.3 i wymagane na rynku certyfikaty modelu. Dokumenty ogniwa nie zastępują zatwierdzenia gotowego pakietu ani urządzenia.



