
Ilustracja ułatwiająca identyfikację formatu; potwierdź rysunek oferowanego ogniwa.
LG ENERGY SOLUTION · Seria o średnicy 46mm
LG 46950
INR4695N33Q · cylindryczne ogniwo EV 46 × 95mm · wstępne odniesienie techniczne
Poniższe wartości dotyczą nieostatecznej specyfikacji promocyjnej INR4695N33Q. Potwierdź dokładny kod i zatwierdzoną rewizję oferowanej partii.
Omów model na WhatsApp ↗Dla OEM, producentów pakietów akumulatorowych i odbiorców przemysłowych.
PRZEGLĄD MODELU
LG 46950 — Dobór i zaopatrzenie
LG 46950 to pozycja katalogowa formatu cylindrycznego o średnicy 46mm i wysokości 95mm. Dostarczona INR4695N33Q specyfikacja promocyjna dostarcza wstępnych danych do pakietów EV: energia znamionowa 119.1 Wh, minimalna 115.4 Wh i napięcie znamionowe 3.670 V. Energia jest mierzona według procedury ładowania/rozładowania przy 25°C, nie w każdym zakresie eksploatacji.
Dokument stosuje 1C = 31.6 A jako prąd odniesienia. Energii nie należy zastępować domniemaną pojemnością 33Ah z nazwy modelu. Limity zależą od temperatury otoczenia i powierzchni; krótkie impulsy także od stanu naładowania.
Przy zakupie poproś o dokładny kod, rewizję, identyfikowalność partii i odpowiedni rysunek mechaniczny. Dokument promocyjny jest wyraźnie nieostateczny i służy dyskusji inżynierskiej. Przekaż układ modułu, chłodzenie, profil prądu i zapotrzebowanie na próbki do oceny specyfikacji i oferty.
ODNIESIENIE TECHNICZNE
Dane techniczne i warunki pracy
Wstępne wartości INR4695N33Q. Limity prądu wymagają podanych warunków temperatury, napięcia i zabezpieczeń.
| Model katalogowy | LG 46950 |
|---|---|
| Format ogniwa | Seria o średnicy 46mm / format 4695 |
| Wymiary formatu | 46 × 95 mm; oznaczenie formatu, nie rysunek z tolerancjami |
| Kod ogniwa referencyjnego | INR4695N33Q — potwierdź oferowany kod handlowy |
| Energia znamionowa / minimalna | 119.1 Wh / 115.4 Wh; standardowe ładowanie/rozładowanie @ 25°C |
| Napięcie znamionowe | 3.670 V; średnie napięcie w standardowej procedurze testowej |
| Referencyjna wartość C-rate | 1C = 31.6 A w tym dokumencie; nie jest odrębnie określoną pojemnością znamionową |
| Ładowanie standardowe | CC-CV: 10.5 A → 4.20 V; 1.58 A prąd zakończenia ładowania, @ 25°C |
| Rozładowanie standardowe | CC: 10.5 A → 2.50 V, @ 25°C |
| Zakres napięcia w rzeczywistej eksploatacji | Ładowanie 4.17 V / koniec rozładowania 2.85 V według testu trwałości cyklicznej |
| Maksymalne ładowanie — otoczenie | 10.5 A @ 0–25°C; 31.6 A @ 25–45°C; stosować odpowiednią mapę ładowania LGES |
| Maksymalne ładowanie — powierzchnia ogniwa | 10.5 A @ 0–25°C; 31.6 A @ 25–55°C; stosować odpowiednią mapę ładowania LGES |
| Maksymalne rozładowanie — otoczenie | 31.6 A @ −30–25°C; 63.2 A @ 25–35°C; 31.6 A @ 35–50°C |
| Maksymalne rozładowanie — powierzchnia ogniwa | 31.6 A @ −40–25°C; 63.2 A @ 25–35°C; 31.6 A @ 35–60°C |
| Rozładowanie szczytowe — impulsy w określonych warunkach | 310 A przez 10 s / 240 A przez 30 s / 218 A przez 60 s; SOC 50%, 25°C; nie są to parametry znamionowe pracy ciągłej |
| Początkowa impedancja prądu przemiennego | 1.23 ± 0.3 mΩ @ 1 kHz, po standardowym ładowaniu |
| Początkowa impedancja DC | 2.7 ± 0.6 mΩ; SOC 50%, 0.5C obciążenie przez 10 s @ 25°C, bez dołączonych metalowych wyprowadzeń |
| Dane odniesienia dotyczące trwałości cyklicznej | ≥80% energii początkowej @ 1,000 cykli; 31.6 A ładowanie/rozładowanie, 4.17–2.85 V, 25°C, 30 min przerwy, 1.58 A zakończenie ładowania |
| Masa ogniwa bez osłony | 420 ± 6 g |
| Maksymalne wymiary zewnętrzne | Średnica ≤46.33 mm; wysokość ≤95.25 mm; H0 = 1.3 ± 0.2 mm |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | Ładowanie 0–45°C; rozładowanie −30–50°C przy powyższych limitach prądu |
| Granice temperatury powierzchni ogniwa | BMU musi utrzymywać powierzchnię poniżej 55°C przy ładowaniu i 60°C przy rozładowaniu |
| Stan przy wysyłce | SOC poniżej 30%; potwierdzić dokumenty transportowe oferowanej partii |
| Przykładowe zastosowanie | Pakiety EV z obwodami zabezpieczającymi |
| Status specyfikacji | Nieostateczny materiał promocyjny; nie jest zatwierdzoną specyfikacją produkcyjną |
Podstawa specyfikacji
Specyfikacja promocyjna INR4695N33Q z 2025-02-24, Rev. 0, oznaczona „wersja nieostateczna”. Punkty 2, 3 i 4 podają wstępną energię, limity pracy, wymiary i warunki testowe.
Zobacz materiały referencyjne platformy LG serii 46 ↗PRZEGLĄD ZASTOSOWAŃ
Co sprawdzić dla pakietu
Dokument INR4695N33Q przewiduje użycie w zabezpieczonych pakietach EV. Dopasuj chłodzenie, monitoring ogniw i redukcję prądu do rewizji; uzyskaj zgodę na inne zastosowanie.
- Energia i obciążenie: energia użyteczna, prąd ciągły, czas szczytów i możliwości ładowania.
- Dopasowanie mechaniczne i termiczne: dokładny rysunek, połączenia, temperatura obudowy i chłodzenie.
- Kwalifikacja: plan badań gotowego urządzenia obejmujący zabezpieczenia i wymagane zatwierdzenia.
DOKUMENTY ZAKUPOWE
Karta katalogowa, identyfikowalność i certyfikaty
Poproś o zatwierdzoną specyfikację, rysunek, SDS i podsumowanie badań UN 38.3 partii. Materiał promocyjny jest nieostateczny; wzmianka UN 38.3 nie zastępuje właściwego podsumowania badań.
PYTANIA KUPUJĄCYCH
Przed zamówieniem
Czy to ogniwo nadaje się do mojego zastosowania?
Materiał do projektowania pakietów EV. Potwierdź zatwierdzoną specyfikację, partię i wymagania zabezpieczeń oferowanego ogniwa.
Czy otrzymam kartę LG 46950?
Poproś o zatwierdzony dokument INR4695N33Q i potwierdź zgodność z dostarczoną partią LG 46950. Dostępny dokument promocyjny jest nieostateczny.
Jaka jest cena hurtowa, MOQ i termin dostawy?
Wycena zależy od modelu, ilości, dostępnej partii i miejsca dostawy. Podaj zapotrzebowanie na próbki i planowaną produkcję, aby uwzględnić harmonogram.
Jakie dokumenty powinny towarzyszyć zamówieniu?
Poproś o właściwą rewizję, identyfikację partii, SDS, podsumowanie UN 38.3 i wymagane na rynku certyfikaty modelu. Dokumenty ogniwa nie zastępują zatwierdzenia gotowego pakietu ani urządzenia.



